Blog

65 inç Dokunmatik LED Ekran Kullanım Alanları

65 inç Dokunmatik LED Ekran kullanım alanları bakımından oldukça zengin bir yapıya sahiptir. Özellikle eğitimin uzaktan yapıldığı bu önemli günlerde değeri bir kez daha anlaşılan özel bir teknolojidir.

İnsanlar artık evlerinden, eğitim görebilir, çalışabilir, sunum yapabilir ve toplantılara katılabilir duruma geldi. Ofisler, sınıflar ve toplantı salonları henüz bir ihtiyaç ancak uzaktan toplantıların ve derslerin uygun olduğu bu teknolojik çağda artık 65 inç Dokunmatik LED Ekran gibi önemli ekran yapılarının da kullanım alanı açıldı. Bu tip yapıları sadece ders için değil aynı zamanda şirket toplantılarında ya da online sınıflarda da görebiliyoruz. Geliştirdiğimiz bu teknoloji artık insanların hayatının bir parçası haline geldi.

65 inç Dokunmatik LED Ekran Nedir?

HNC Dokunmatik LED Ekran olarak da bilinen bu yapı, özel bir teknoloji ürünü olup, sadece firmamıza patentli bir üründür. Geniş ekran görüntüsü, yüksek çözünürlük ile 4K sunum en iyi görme, dokunma ve anlatım hissini size sağlayacaktır. Yazılım olarak Android 8 / 9 ve OPS PC seçeneği ile beraber sunulur. 4 MM temperli camı ile darbelere karşı da dayanıklıdır.

65 inç led ekran

HNC Dokunmatik LED Ekrana Neden İhtiyaç Duyarız?

Geçmişte nasıl dersler kara tahta ile anlatılıyordu, bugünün ise en vazgeçilmez yapılarından bir tanesi de HNC akıllı tahtaları oldu. Teknolojik olarak ilerleyen yaşamımızda, HNC dokunmatik LED ekran sahibi olmak demek artık bir lüks değil bir ihtiyaç konusu haline geldi. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve sunumları ya da dersleri daha sağlıklı bir şekilde insanlara ulaştırabilmek de HNC etkileşimli tahta ile mümkün. Siz de bugün hemen bir HNC müşteri temsilcisi ile görüşün. Daha detaylı bilgiler ve fiyat konusunda ayrıca bir teklif alın.

Benzer İçerikler