Blog

HNC Teknoloji Etkileşimli Tahta

Teknolojik yapılarda pratiklik ve yenilik önem arz etmektedir. Bir çok gelişime ayak uydurmak ve bunu bilinçli bir şekilde kullanmak yetkinlik ister. HNC Teknoloji firması olarak bir çok teknolojik yapıda sizlere hizmet vermekteyiz.

Etkileşimli tahta sistemlerimiz ile bu teknoloji hareketine öncülük yapıyoruz. Deneyimli kadromuz ve arge çalışmalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm teknoloji yapımız ile ilgili detaylara buradan iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

HNC Etkileşimli Tahta Nedir?

Etkileşimli tahta, bir ekranda metin, grafik ve video görüntüleyen bir bilgisayardır. Etkileşimli tahta, sunum yapan kişinin metni vurgulamasına, videoları oynatmasına ve öğrenci çalışmalarını paylaşmasına olanak tanıyan dokunmatik işlevselliğe sahiptir.

Bu tahta, geleneksel interaktif tahtalardan daha ekonomiktir ve taşınması daha kolaydır. Öğretmenler ders planlarını kaydedebilir ve öğrencilerin çalışmalarını kolaylıkla paylaşabilir. Sınıf ve ofis dahil olmak üzere birçok durumda da kullanılabilir.

Etkileşimli Tahta Kullanım Alanları

Sınıfta etkileşimli akıllı tahtaların birçok kullanım alanı vardır. Öğrencilerin dersle etkileşime girebilecekleri iş panolarında, medya stüdyolarında veya spor yayın stüdyolarında kullanılabilirler.

Etkileşimli tahta internet veya yerel ağlar aracılığıyla bağlanarak öğrencilerin dünyanın her yerinden ders kaynaklarına erişmesine olanak tanır. Öğretmenler ders kaynaklarını arayabilir ve interaktif olarak multimedya içeriğini paylaşabilir. Ayrıca öğretmenlerin ders oluşturmasına veya işbirlikçi ortamlar oluşturmasına yardımcı olmak için kullanılabilirler.

Etkileşimli tahta, elektronik beyaz tahta olarak tanımlanabilir. Görüntüler tahtaya yansıtılır. Bilgisayardaki işletim yazılımı, beyaz tahtadaki bilgisayar verilerindeki değişiklikleri yönetir ve yansıtır. Gelişmiş etkileşimli sistemler, projektör yerine led ekran kullanabilir. Bu ekranlar, daha maliyetli olmalarına rağmen oldukça yardımcı olabilir. Sınıfınıza etkileşimli tahta eklerken göz önünde bulundurmanız gereken birçok özellik vardır.

etkileşimli tahta

HNC Etkileşimli Akıllı Tahta Teknik Özellikleri

  • Windows ve Linux işletim sistemleri uyumludur.
  • Aynı anda 10 kişi içerik yönetimi yapabilir.
  • Dokunma teknolojisi Infrared ‘dir.
  • Yüzeyi seramik emaye kaplamadır. Çizilme ve iz yapmaz.
  • Marker kalem ile kolayca yazma ve çizme işlemleri yapılabilir. Kolay temizlenir.
  • CE, FCC, RoHS ve ISO sertifikalarına sahiptir.
  • Görüntüleme oranı 16:10 ‘dur.
  • Tepki hızı >125m/s ‘dir.
  • Dokunuş tepki algılama hızı ilk dokunma 25m/s ve devam eden dokunuşlar 8m/s ‘dir.

Daha bir çok gelişmiş özelliği sahip akıllı tahta sistemlerimiz hakkında tüm detaylı bilgilere bizlere ulaşarak sahip olabilirsiniz. Uzman kadromuz ile tüm detayları öğrenebilirsiniz.

HNC Teknoloji Akıllı Tahta Hizmetleri

Etkileşimli tahta teknolojileri alanında uzmanında destek alın. HNC firması olarak sizlere en doğru seçimi yapma konusunda yardımcı olabiliriz.

Etkileşimli tahta fiyatları ve teknolojileri hakkında en şeffaf bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Bizlere hemen iletişim kanallarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler