Blog

Akıllı Tahta Fiyatları

Teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok alanda günümüzde atılımlar yaşanmıştır. Teknolojinin gelişmesi eğitim sektöründe de yenilikleri beraberinde getirmiştir. Akıllı tahtalar eğitim sektöründe oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu tarz ürünlere duyulan ilgi ve alaka günümüzde üst düzeydedir. Akıllı tahta fiyatları birçok koşula bağlı olarak değişkenlik gösterir. Fiyatların oluşumunda marka kalitesi, ürünün fonksiyonel özellikleri gibi etmenler fiyatların oluşumuna doğrudan katkıda bulunur.

Firmamızın akıllı tahta fiyatları sürekli olarak değişkenlik gösteriyor. Fiyatlar ekonomik koşullara bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Ekonomik koşullarda yaşanan olumsuz gelişmeler akıllı tahta fiyatlarının yükselmesine sebep oluyor. Firmamızın akıllı tahta ürünleri günümüzün son nesil araçlarıdır. Firmamızın bu ürünleri eğitim sektörüne de birçok avantaj sağlamıştır.

Akıllı Tahta Fiyatları Neden Artıyor?

Son günlerde en çok fiyatları artan teknolojik ürünlerden birisi de akıllı tahta ürünleridir. Etkileşimli tahta başta olmak üzere birçok akıllı tahta modelinin fiyatları %35 ve %40 oranında artış göstermiştir. Fiyatlardaki bu artışlar eğitim kurumlarının da ciddi oranda etkilenmesine sebep olmuştur. Firmamızın akıllı tahta ürünlerinin fiyatlarının artmasında küresel çaptaki ekonomik faaliyetler aktif düzeyde rol oynuyor.

Küresel çapta yaşanan krizler teknoloji ürünlerine zam olarak yansımaktadır. Bu yapılan zamlardan en çok etkilenen ürünlerden birisi de 65 inç LED dokunmatik panel özelliğindeki akıllı tahta ürünleridir. Akıllı tahtalar Türkiye’ye ithal yollardan gelen ürünlerdir. Bu sebepten Dolar ve Euro kurundaki yaşanan artışlar akıllı tahta fiyatlarının yukarı yönde ivme kazanmasında rol oynuyor. Firmamız sizlere piyasadaki en uygun fiyatlı akıllı tahta  ürünlerini sunuyor.

Yeni Zamlar Gelse de Sizlere En Uygun Akıllı Tahta Ürünlerini Sunuyoruz

Piyasalardaki hareketlilik her geçen gün olumsuz yönde gelişmektedir. Negatif yönde gelişen piyasalar teknoloji ürünlerine gelecek olan yeni zamların habercisi konumundadır. Teknolojik ürünler ülkemize ithal yollarla gelen ürünlerdir. Dolayısıyla ekonomik olumsuzluklardan en çok etkilenen ürünlerin başında telefonlar, bilgisayarlar, tabletler, televizyonlar ve akıllı tahtalar gelmektedir.

Akıllı tahtaların kullanımı ülkemizde son 10 yılda ciddi oranda artış göstermiştir. Akıllı tahta ürünlerinin kullanımı eğitim sektörüne ciddi oranda avantaj sağlamıştır. Akıllı tahta fiyatlarına yeni yılla birlikte yeni zamların gelmesi bekleniyor. Bu yeni zammın %25 ile %29 arasında olacağı teknoloji uzmanları tarafından tahmin ediliyor. Ancak firmamızın akıllı tahta ürünleri yeni gelen zamlardan etkilenmeyecektir. Piyasadaki en uygun fiyatlı  akıllı tahta ürünlerini  sizlere sunmaktayız.

Benzer İçerikler