HNC TECHNOLOGY

Dokunma ve görüntü teknolojilerinin olduğu her yerde biz de varız.

Türkiye’nin önde gelen okulları ve üniversiteleri haricinde, kreş ve anaokulları, online eğitim stüdyoları, askeriye, kurumsal firmaların toplantı salonları, devlet daireleri, ve personel eğitim odaları gibi birçok alanda “HNC Akıllı Tahta ürünlerimizin satışını gerçekleştirdik.

2013 yılında yaptığımız AR-GE çalışmaları sonucunda ülkemizin eğitim teknolojilerine katkıda bulunma amacı ile “HNC Akıllı Tahta” marka ürünlerimizin tasarımına başladık. 2015 yılında Pamukkale Üniversitesi Teknokent bünyesinde ürünümüzün projesini tamamlayarak yerli imalatına başladık. 2018 yılında yeni fabrikamıza geçtik.

2021 yılı itibariyle 12.000 adet akıllı tahta imalatı kapasitesine sahip bir firmaya dönüştük.

Türkiye’nin önde gelen okulları ve üniversiteleri haricinde, kreş ve anaokulları, online eğitim stüdyoları, askeriye, kurumsal firmaların toplantı salonları, devlet daireleri, ve personel eğitim odaları gibi birçok alanda “HNC Akıllı Tahta” ürünlerimizin satışını gerçekleştirdik. Şu anda İstanbul’dan Ankara’ya, Van’dan İzmir’e, Hatay’dan Trabzon’a, kısacası Türkiye’nin birçok şehrinde
HNC Akıllı Tahta” ürünlerimiz kullanılmaktadır.

Denizli fabrikamız haricinde İstanbul – Ümraniye’de ve Ankara – Çankaya’da ofislerimiz bulunmaktadır. Bu ofislerimizde hem ürünlerimizi görebileceğiniz tanıtım alanlarını gezebilir, hem de satış ve teknik servis ekiplerinde görevli arkadaşlarımızdan bilgi ve destek alabilirsiniz.

HNC Akıllı Tahta” ürünlerimizin satışını sadece Türkiye’de gerçekleştirmekte kalmayıp yurt dışına da açıldık ve birçok ülkede projeler yapıp bayilikler oluşturduk. Amacımız teknoloji sektörünün hızla değiştiği dünyamızda dokunma ve görüntü teknolojilerinde uzmanlaşmaktır.

Bugün Almanya, Azerbaycan, İsveç, Kuveyt, Türkmenistan, Kazakistan başta olmak üzere, birkaç ülkeye daha ihracatımız olmuştur. Amacımız yurt dışından gelen muadil ürünlerin yerine Türkiye’de imalatını gerçekleştirerek hem katma değeri yüksek bir ürün üretmek, hem de yerli imalatını yaptığımız bu ürünlerin ihracatını gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

HNC Akıllı Tahta” markası olarak yalnızca donanım olarak değil, yazılım olarak da Türk öğretmen ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını dinliyoruz. Yenilikleri ve talepleri takip ederek her yıl yazılımlarımızı güncelliyor, öğretmen ve öğrencilerimizin, kısacası tüm kullanıcılarımızın en yeni özelliklerde ürünlerimizi kullanmalarını sağlıyoruz.

HNC Akıllı Tahta” markası olarak piyasadaki en iyi teknolojiye sahip ürünleri sunduğumuz konusunda iddialıyız. Dokunma ve görüntü teknolojilerinin olduğu her yerde biz de varız.

HNC TECHNOLOGY İLE

Siz de teknolojiye dokunun.

8
YILLIK TECRÜBE
12000
Akıllı Tahta Satışı
120
MUTLU OKUL
3
ŞUBE
10
PERSONEL
10
FARKLI ÜRÜN

Hnc Akıllı Tahta Uzaktan Eğitim Proğramları

HNC AKILLI TAHTA ile uzaktan VİDEO Eğitimi KAYIT Nasıl kurulum yapılır?

Hnc Akıllı Tahta Uzaktan Eğitim Ders: Geometri

HNC Akıllı Tahta Videolu Ders Kaydetme: Geometri