Blog

Etkileşimli Tahta

Günümüzde birçok farklı teknolojik ürün çıkıyor. Çıkan ürünler farklı alanlarda kullanılabiliyor. Teknoloji bu yönü ile hayatımızı kolaylaştırıyor. Ancak teknolojik aletleri kullanırken dikkatli olmak gerekiyor. Özellikle çocukların tek başına teknolojik aletlerle bırakılmaması öneriliyor.

Etkileşimli Tahtanın Faydaları

Etkileşimli tahtalar hayatımızı hızla giriyor. Artık pek çok okulda etkileşimli tahta görülebiliyor. Etkileşimli tahtalar sayesinde öğrenilen dersler daha kalıcı ve daha özgün olabiliyor. Her sınıftan öğrenci, etkileşimli tahtayla ders işlemek istiyor. Çünkü bu şekilde işlenen dersler eğlenceli geçiyor.

Etkileşimli tahtaların pek çok yararı bulunuyor. Kara tahta ile yapılamayan pek çok şey etkileşimli tahta ile yapılabiliyor. Okullarda etkileşimli tahtadan her siteye girilemiyor. Öğretmen ve öğrenciler yalnızca ders içeriklerine ulaşabiliyor. Etkileşimli tahtalar, Fatih Projesi kapsamında okullara veriliyor.

Akıllı Tahta

Etkileşimli tahtaların kullanım alanı günden güne artıyor. Ders işleyen öğretmen, seminer vermek isteyen eğitimci genellikle akıllı tahtaya ihtiyaç duyuyor. Etkileşimli tahtanın android ara yüzü kullanıcılara kolaylık sunuyor. Bu sayede her yaştan insan kolaylıkla akıllı tahta kullanabiliyor.

Etkileşimli tahtalar sıkça eğitimde kullanılıyor. Dersin daha etkili olmasını isteyen öğretmenler akıllı tahta kullanmayı ihmal etmiyor. Etkileşimli tahta okul öncesi çağından başlayıp lise dönemine kadar kullanılabiliyor.

Akıllı tahtalarla işlenen dersler çocukların hayal dünyasını geliştirmede yardımcı olabiliyor.

65 inç Led Dokunmatik Panel

Led dokunmatik ekranların birçok boyutu bulunuyor. Değişen boyutlara göre amaçlar da değişebiliyor. Büyük görüntüsü sayesinde en arkadaki öğrenci bile rahatlıkla bu panele erişebiliyor.

Full hd olması sayesinde canlı ve net bir görüntü sunuyor. Canlı görüntüsü sayesinde öğrencilerin dikkatini çekiyor. 65 inç led dokunmatik panel almak isteyenler fiyat araştırması yapıyor. Ücretsiz ve güncel yazılımlara sahip olduğu için pek çok kişi tarafından talep ediliyor.

Benzer İçerikler