Blog

HNC Akıllı Tahta Nedir?

HNC akıllı tahta, bugün adını sık bir şekilde duyduğumuz, onunla eğitim verdiğimiz ya da eğitim aldığımız akıllı tahtaların daha da gelişmiş teknolojiye sahip olanıdır.

HNC akıllı tahta, diğer tüm akıllı tahtalardan farklı olarak geliştirilir. Pamukkale Teknokent içerisinde özenle geliştirilen ve her gün yeni teknoloji ile güncelleştirilen bir yapıya sahiptir. Fiziksel donanım özellikleri bakımından olmasa da yazılımsal olarak gerekli tüm destekler, güncellemeler ve geliştirmeler her geçen gün daha iyi bir noktaya doğru gidiyor. HNC akıllı tahta sayesinde yurdumuzun dört bir yanından öğrenciler teknolojik gelişim ile daha rahat eğitim imkanı bulabiliyor iken eğitimciler ise artık daha keyifli ders anlatımı sunabiliyorlar.

Neden HNC Akıllı Tahta Tercih Edilmelidir?

HNC akıllı tahta teknolojileri sayesinde geliştirilen tüm akıllı tahtaların yüzeyi seramik emaye yüzeydir. Bu teknoloji sayesinde eğitimci, dilediği zaman akıllı tahtayı kapatıp kara tahta gibi kullanabilir. Normal ders anlatımını bu şekilde sürdürebilir. Marker kalemlerinin izi kesinlikle ama kesinlikle akıllı tahta yüzeyinde kalmaz. Geliştirdiğimiz teknoloji sayesinde öğretmene ek bir zahmet çıkmaz. Günün sonunda nemli bir bez yardımı ile silmek yeterli olur. Hem eğitimciye hem de öğrenciye büyük kolaylık sağlayan HNC akıllı tahta teknolojisi sayesinde her şey daha pratik ve daha gelişmiş. Diğer online eğitim uygulamaları olan Zoom, Meet, Skype ve benzeri canlı görüşme ve eğitim uygulamaları ile uyumlu olan HNC akıllı tahta sayesinde eğitim daha pratik.

akıllı tahta

HNC Akıllı Tahta Fiyatları

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak ancak bunu ekonomik bir şekilde yapmak sadece ama sadece HNC akıllı tahta teknolojileri ile mümkün. Ancak fiyat bilgisi gibi ayrıntılı bilgiler sadece müşteri temsilcilerimiz kanalı ile aktarılabilen bilgilerdir. Eğer HNC akıllı tahtalara karşı bir ilgi duyuyorsanız hemen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.