Blog

Akıllı Tahta Fiyatları

Günümüzün öne çıkan ürünleri arasında yer alan akıllı tahta fiyatları ile de insanların merak ettiği bir şey. Biraz bu ürünlerden bahsedelim.

Akıllı tahtalar, eğitim hayatının her alanında kendine yer bulmuş durumda. Son yıllarda okullarda yaygınlaşan bu tür ürünler, hız kesmeden gelişmeye devam ediyor. Bu eşyalardan birisi olan HNC akıllı tahtalar, çeşitli özellikleri ile insanların karşısına çıkmakta. Bu başlık altında sizlere ürün hakkında bilgi verip fiyatlarından bahsediyor olacağız.

Akıllı Tahta Hakkında Bilgi

Eğitimde büyük bir fayda sağlayan akıllı tahtalar, projeksiyonlu bir şekilde sunulmakta. Tahtanın yanlarında düğmeler yer alıyor. Bu düğmeler, ürünün daha işlevsel olmasını sağlamak için konumlandırılmış durumda. Düğmelerin amacı, kısayol tuşları sağlamak. Bu sayede bazı işlemleri hızlıca yapmak mümkün hale geliyor.

Kısayol tuşlarının yanı sıra ürünün kalemlik kısmı da yer almakta. Kalemlik kısmında 4 farklı kalem bulunuyor. Ekranı kullanırken tahta kaleminden faydalanılıyor. Tahta kalemi ile beraber çizim yapmak, bir alanı seçmek veya silmek gibi birçok özellikten yararlanılabilmekte.

Seramik emaye yüzeye sahip olan akıllı tahtalar, projeksiyondan gelen ışığı ekrana yansıtıyor. Tahtanın dokunmatik olmasının sebebi ise kullanılan teknoloji. Ürün içerisinde yer alan bazı bileşenler sayesinde tahtanın dokunmatik ekran gibi olması sağlanıyor.

İşletim sistemi, müşterinin ihtiyacına yönelik belirleniyor. Tercih yapılabilecek işletim sistemleri arasında Windows ve Pardus bulunsa da buna ek olarak desteklenen Linux dağıtımları da kullanılabilmekte. Ayrıca uzak masaüstü bağlantısı da kurulabiliyor.

Akıllı Tahta Fiyatları

10 kişinin aynı anda yazabileceği bu ürünün fiyatı da insanların merak etmiş olduğu bir detay. Müşteriler, akıllı tahta fiyatlarını öğrenerek kendi bütçesine uygun kaliteli bir ürün almak ister. Her ürünün fiyatı kullanılan malzemelere ve donanımlarına göre değişkenlik gösterir. Bundan dolayı fiyatlar hakkında kesin bir şey söylemek mümkün olmaz. Şunu belirtmek gerekiyor ki akıllı tahtalar, maliyetin biraz üzerinde yani en uygun fiyat ile satışa sunulmakta. Bu da insanların en iyi fiyattan faydalanması demek.

akıllı tahta

Benzer İçerikler