Blog

Akıllı Tahta Fiyatları

Akıllı tahta bilgisayarın sahip olduğu gücü, esnekliği ve hızı kullanmanızı sağlayan çok özel bir teknolojidir. Farklı Özelliklere sahip olan akıllı tahtaların görev ve amacı aynıdır. Elektronik bir kalem kullanımına gerek duyulmadan dokunmatik olarak işlem yapabileceğiniz Akıllı tahtalar sayesinde artık daha gelişmiş sistemler ile eğitim olanağı sağlanmaktadır.

Eğitim veren tüm kurumlarda kullanılabilme üzerine tasarlanan akıllı tahtalar farklı ebatlarda ve farklı özelliklerde üretilmektedir. Bu nedenle satışa sunulan akıllı tahta fiyatları da birbirinden farklıdır.

Akıllı tahta fiyatları neye göre belirlenir

Bugün hem devlet okullarında hem de özel eğitim kurumlarında tercih edilen akıllı tahta modelleri sahip oldukları özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Her bir akıllı tahtanın üretim tarihi, modeli ve sahip olduğu teknolojik özellikler birbirinden farklıdır. Akıllı tahta fiyatları belirlenirken her bir tahtanın öncelikli olarak ebatları baz alınmaktadır. Daha büyük ölçülerde üretilen akıllı tahtalar fiyat olarak farklılık gösterirken biraz daha küçük ebattaki akıllı tahtalar daha uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Akıllı tahta fiyatları belirlenirken bantlarla birlikte tahtaların sahip olduğu teknolojiler dikkate alınmaktadır. Akıllı tahtalar çalışırken arka planda sahip oldukları yüksek kapasiteli bellekler bulunmaktadır. Aynı zamanda akıllı tahta kısmında kullanılan LED ve benzeri teknolojiler akıllı tahta fiyatlarının belirlenmesinde etkin rol oynamaktadır.

akıllı tahta

Akıllı tahtaların genel özelliklerine bakıldığında ebatları, yüzey özellikleri, reaksiyon hızları, voltaj değerleri, işletim sistemleri, görüntü oranı, dokunma teknolojisi, dokunma sayısı ve bilgi taşıma kapasitesi en önemli kriterler olarak değerlendirmektedir. Her bir akıllı tahtada kullanılan teknoloji arttıkça bu özellikler daha iyi koşullarda hizmet vermek üzere geliştirilmektedir. Aynı zamanda akıllı tahta fiyatlarının belirlenmesinde Tüm bu özellikler oldukça etkin ve geçerli bir rol oynamaktadır.

Etkileşimli tahta fiyatları

Etkileşimli tahta modelleri son dönemlerde akıllı tahtalar yerine tercih edilen bir üst teknoloji olarak bilinmektedir. Her iki modelin de sunmuş olduğu farklı avantajlar bulunmaktadır. Aynı amaca hitap eden etkileşimli tahta ve akıllı tahtalar sunmuş oldukları teknolojik kullanım imkanı ile birlikte tüm eğitim kurumlarının sistemlerine entegre olarak çalışmaktadır. Etkileşimli tahta fiyatları tahtaların sahip olduğu özelliklere göre değerlendirmektedir.

Benzer İçerikler